Шампиони са Дрине учесници првог Интернационалног карате турнира у Милићима

У Милићима је 15. септембра одржан први Интернационални карате турнир „ZANSHIN OPEN 2024”. 🥋🥊

Организатор турнира је Карате клуб „Zanshin” из Милића, уз покровитељство општине Милићи, те одобрење и подршку Карате савеза Републике Српске и Карате савеза Босне и Херцеговине. Директор турнира била је Слађана Зекановић.

Из нашег клуба „Шампиони са Дрине” наступили су брат и сестра Богдан и Милица Неговановић и Сара Владић који су освојили два златна, четири сребрна и једно бронзано одличје 🥇🥇🥈🥈🥈🥈🥉.

У дисциплини кате Богдан Неговановић освојио је два злата 🥇🥇, а Милица Неговановић  и Сара Владић  по једну сребрну медаљу 🥈🥈.

У дисциплини борбе Богдан је заслужио сребро, у категорији до 40 килограма 🥈, а Милица у категорији пионирке до 32 килограма осваја сребро и бронзу 🥈🥉.

Богдан је проглашен за најуспешнијег такмичара турнира са освојене три медаље 🏆.

Карате клуб „Шампиони са Дрине” регистрован је од средине 2017. године на територији општине Мали Зворник. Председница клуба и један од тренера је репрезентативка Србије Драгана Неговановић, уз подршку тренера Милана Неговановића. Поред тренерског рада Драгана је и активан такмичар у сениорској конкуренцији. Освајачи многобројних медаља, од новембра 2018. године чланови су Спортског савеза „Дрина”.

Под геслом „Спорт за свеˮ, у сарадњи са територијалним Спортским савезом „Дрина”, Карате клуб „Шампиони са Дрине” од октобра 2021. године организује бесплатну карате школу у Малом Зворнику. Тренинге воде, наизменично, репрезентативке Србије Драгана и Бранкица Неговановић, а сви стари и нови чланови ослобођени су плаћања чланарине.

💻 Извори: Карате клуб Шампиони са Дрине – Мали Зворник / Карате клуб Zanshin – Милићи

⌨️ Коментари: Мали Зворник инфо

📷 Фото: Карате клуб Шампиони са Дрине – Мали Зворник

🗃 Архива прилога: Мали Зворник инфо

Tri bronze mlade trofejne nade „Šampiona sa Drine”

Share