Клуб спортских риболоваца „Дринско језеро” учествовао на два такмичења у августу

🎣 Јуче је у Сремској Митровици одржан 54. „КУП Сирмијум” на којем су учествовале 22 риболовне екипе. Клуб спортских риболоваца (КСР) „Дринско језеро” из Малог Зворника освојио је пето место 5️⃣.

🥇 Првопласирана је екипа Спортско-риболовног удружења „Кечига” из Сремске Митровице, 🥈 друго место припало је Удружењу спортских риболоваца „Тиса” из Новог Бечеја, а 🥉 трећепласирана је екипа Удружења спортских риболоваца и наутичара „Тамиш” из Панчева.

👥️ Такмичари Клуба спортских риболоваца „Дринско језеро” 🐟 су били Ђорђе Јовановић, Небојша Новаковић и Жељко Васић. Вођа екипе је Бранко Бошковић.

🎏 Новаковић је и овом приликом освојио врло добро 3️⃣. место 🥉 у секторском пласману.

🗓 Почетком августа организован је и „Куп дринских градова”, у организацији Спортског риболовног удружења „Дрина” Братунац.

Екипу КСР „Дринско језеро”, у конкуренцији десет екипа из девет градова, представљали су Небојша Новаковић, Милован Јевтић и Жељко Васић, освојивши шесто место 6️⃣.

Небојша Новаковић био је трећепласирани 3️⃣. у секторском пласману, са уловом од 2290 грама.

🎣 Ово је традиционално такмичење у лову рибе удицом на пловак. 🏆 Победник је била екипа ГОСР „Дрина” Лозница 🥇, другопласирани су представници „КСР Косјерић” 🥈, а треће место припало је домаћинима из СРУ „Дрина” Братунац 🥉.

📷 Фото: КСР “Дринско језеро“ Мали Зворник / СРУ „Дрина” Братунац

📷 Фото архива: Никола Милић, 2018. године.

⌨️ Коментари: Мали Зворник инфо