Пети дан Видовданског турнира у малом фудбалу: Мали Зворник 2023. ⚽️

Утакмице петог дана групне фазе такмичења на Видовданском турниру у малом фудбалу:

Од 18.40 играли су Стем градња – Мали Зворник и Хотел Видиковац – Зворник (група Б).

🥅 2:2 (2:1)

Ову утакмицу било је тешко помно пратити због динамике игре. У првом полувремену, у кратком року Никола Мићић постиже два поготка предности за екипу Стем градња (СГР) – Мали Зворник (2:0).

Резултатску предност у првом полувремену смањује Лука Риђошић (2:1), а у првој половини другог полувремена изједначење за Хотел Видиковац постиже Стефан Чоњић (2:2).

Жуте картоне судијски пар доделио је тројици играча, Дамјану Ђорђићу и Николи Мићићу (Стем градња), те Николи Пантићу из екипе Хотел Видиковац.

Од временских прилика и претећих непогода зависило је да ли ће све утакмице бити одигране ове вечери. Најистрајнији посетиоци су донели кишобране и пратили своје омиљене екипе до самог краја.

Од 19.10 играли су ФК Велика Река и Ресторан Славија – Зворник (група Б).

🥅 Резултат 1:7, на полувремену 1:4.

У кратком року Ресторан Славија постиже четири гола. Стрелци су Новица Марковић (први хет-трик дана) (I), (II), (IV), а Рацо Васић постигао је трећи (III) погодак.

Пред крај полувремена, први је мрежу противника за ФК Велика Река затресао Игор Пуртић (1:4).

У другој половини утакмице, предност за екипу ресторан Славија повисио је Рацо Васић на (5:1). Серију голова наставља Новица Марковић (VII и VIII), који је на овој утакмици постигао пет погодака. Коначни резултат 7:1

У 19.40 играли су ФК Рудар – Брасина и ФК Гранит – Радаљ (група А).

🥅 У коначном исходу 2:0, на полувремену 0:0.

Екипе су се суочиле у неповољним временским условима, по киши, и показале темперамент који су судије санкционисале бројним прекршајима за ФК Рудар и жутим картоном за играча ФК Гранит Дејана Тодоровића.

Игор Јевтић постиже први погодак на утакмици, довевши ФК Рудар до предности од 1:0. Недуго потом мрежу противника затресао је и Кристијан Антонић (2:0) и поставио коначни резултат утакмице.

Од 20.10 снаге су одмерили Аутопраоница Јâко и синови – Каракај и Хотел Видиковац – Зворник (група Б).

🥅 2:1 (1:0)

Предност за екипу Јâко и синови постиже Саша Трипковић (1:0), што је и резултат првог полувремена.

Изједначио је Стефан Чоњић, постигавши погодак за Хотел Видиковац (1:1).

Нову предност за екипу Јâко и синови остварио је голгетер Саша Трипковић (2:1), што је и коначни исход утакмице.

У 20.40 суочили су се ФК Јединство – Мали Зворник и Лаки фиш (Lucky Fish) – Мали Зворник (група А).

🥅 Резултат 2:2 (0:0).

Приметна је квалитетна игра и изједначен однос снага, а резултат на полувремену био је 0:0.

У првом минуту наставка игре Предраг Ђурић доводи екипу Лаки фиш до вођства од 1:0, а Стефан Томић повећава предност на 2:0.

Убрзо, резултатску разлику смањује играч Јединства Лука Несторовић (1:2), а изједначио је Саша Симић (2:2).

Судијски пар су Славољуб Цветковић и Милан Спасојевић.

🔖 Организатор турнира је Спортски савез Дрина, а покровитељ општина Мали Зворник.

📷 Фото галерија: Мали Зворник инфо