Други трофејни викенд за Шампионе са Дрине: Два сребра и бронза

У спортском комплексу хотела „Шумарице” одржан је Куп Србије у каратеу за полетарце, пионире и наде у катама и борбама. Организатор овог првенства, одржаног у Крагујевцу током успешногспортског викенда за малозворнички спорт, је Карате Федерација Србије. Учествовало је 110 клубова.

За Шампионе са Дрине, у недељу, наступила је такмичарка Вања Николић у категорији женске наде – 50кг, освојивши сребрну медаљу у борбама.

Бележимо и нови успех полетарца Богдана Неговановића. Освојио је првог дана такмичења две медаље у катама, постао је вицешампион Србије у нивоу Д и освојио је треће место у апсолутном нивоу.

Управа клуба поносна је на своје такмичаре.

Архива: Октобар 2020.