Празник фудбала: Ветерани Партизана у Малом Зворнику

У пријатељској утакмици у Малом Зворнику играли ветерани Јединства и Партизана из Београда

Гости спретнији и срећнији

Јединство – Партизан 2:5 /2:1/

У понедељак 19. септембра, поводом Дана општине Мали Зворник, одиграна је пријатељска утакмица ветерана ФК ,,Јединство“ и ФК ,,Партизан“. Сви љубитељи фудбала у Подрињу били су у прилици да посете стадион у Малом Зворнику, како би се подсетили на фудбалске вештина асова ФК ,,Партизан“.

Након вођства Јединства од 2:0 головима Миодрага Томића у 15. и 18. минуту, ветерани Партизана су појачали темпо и преокренули резултат. Напре је Габријел Радојичић смањио на 2:1 у 34. минуту, а онда је изједначио Бане Смиљанић у 50. минуту.
Гости су били спретнији, а домаћи доста грешили у самом финишу утакмице. Тако су грешке искористили Драган Томић у 65., исти играч у 73. и Милан Ђелић у 80. минуту, те су тако ветерани Партизана славили у овој утакмици са 5:2.

Учесник меча ветерана, Драгиша Деспотовић, поклонио је шест фудбалских лопти домаћинима. Бившем фудбалеру Јединства ово није први пут да долази у Мали Зворник доносећи поклоне Јединству.

Стрелци: 1:0 Миодраг Томић у 15, 2:0 Миодраг Томић у 18, 2:1 Габријел Радојичић у 34, 2:2 Бане Смиљанић у 50, 2:3 Драган Томић у 65, 2:4 Драган Томић у 73, 2:5 Милан Ђелић у 80. Стадион Јединства у Малом Зворнику, Гледалаца: 150, Судије: Буцо Икановић, Лозница, главни судија, Помоћници: Предраг Дишић и Вељко Станојевић / Лозница /

ЈЕДИНСТВО: Срђан Јефтић, Љубинко Обреновић, Дејан Радић, Митар Игњатовић, Срећко Алексић, Љубомир Аћимовић, Драгиша Деспотовић, Миодраг Томић, Борис Славкић, Небојша Новаковић и Горан Милошевић. Играли су још: Самир Салихбеговић, Предраг Владић, Милан Павловић, Миладин Перушиновић, Богдан Дукић, Милан Смиљанић, Радивоје Тошић и Љубомир Суботић.

ПАРТИЗАН: Жељко Будиша, Раде Залад, Горан Каденић, Александар Ристовски, Томислав Митровић, Бане Смиљанић, Зденко Муф, Габријел Радојичић, Живојин Кузмановић, Милан Ђелић и Душан Голубовић. Још су играли: Драган Томић, Зоран Цвјетић, Далибор Алексић,Бојан Михајловић и Миливоје Почуча.

Спонзори меча ветерана су: Општина Мали Зворник, Превозничка радња Миладина Јовановића, Кафе бар ,,База’’ Радаљ, пекара ,,Жарковићи’’, Мушки фризерски салон ,,Бане’’, СТР ,,Јовановић’’, подрум пића, Кафе ,,Кул’’ (Cool), ,,Галапром’’, ,,Сики експорт’’, Штампарија ,,Новаковић’’, Кафе ,,Сара’’.

Новинари: Драго Гајић / Далибор Крстић / Самир Салихбеговић

Фото галерија: Мали Зворник Инфо