Polufinale Vidovdanskog turnira u malom fudbalu – Mali Zvornik 2018.

Finalisti Vidovdanskog turnira Mali Zvornik 2018. su ekipe Dolina Mira Zvornik i Drina SNN Auto škola Mali Zvornik.

U prvom polufinalnom susretu, koji je odigran u ponedeljak, 2. jula, od 19.00, Dolina Mira pobedila je ekipu Trnovica rezultatom 4:3. Kvalitetna igra na obe strane je i potvrda da su najbolji timovi došli do polufinala. U polufinalu i finalu utakmice traju 40 minuta, što je iscrpljujuće, ali omogućava igračima više prilika za konsolidaciju, korekcije i nove golove.

Zdravko Mićić (Trnovica) 4:3.

Drina SNN i Autoservis Kabrilolet Voćnjak su u regularnom toku druge utakmice, od 20.00, igrali nerešeno 5:5. U dogovoru sa sudijskim timom nastavili su poslednjih 15 minuta igre, u krajnje nepovoljnim vremenskim uslovima, jer su grmljavina i pljusak ometali utakmicu.
Nisu odustali čak i kada je teren potpuno natopljen vodom, a uspešniji tokom izvođenja penala bili su igrači ekipe Drina SNN, te su se rezultatom od 2:1 plasirali u finale turnira.

Čarli Vili (Auto servis Kabriolet) 5:4;
Petar Milovanović (Auto servis Kabriolet) 5:5.

Publika je bila u prilici da uživa u veštini četiri najbolje ekipe turnira, a nijanse su odlučivale o pobedniku.